Test: przenoszenie numeru do Virgin Mobile

Jeśli obecny operator nie rozpieszcza ofertą - nic prostszego - wystarczy przenieść numer do sieci, która oferuje najlepsze warunki. Proces zmiany operatora jest bardzo prosty i nie wymaga zbędnych formalności. Należy wykonać jedynie sześć prostych kroków, aby przenieść swój numer do Virgin Mobile i dać się rozpieścić najlepszą ofertą na kartę na rynku. Bez limitu i bez umowy można mieć wszystko za jedyne 29 złotych.

Czasy, kiedy wraz ze zmianą operatora traciło się swój numer, bezpowrotnie minęły. Teraz każdy może cieszyć się wolnością wyboru oferty, która najbardziej mu odpowiada. Niezależnie czy wcześniej posiadało się abonament czy telefon na kartę, przeniesienie numeru jest proste i pozwala korzystać z wszystkich zalet nowego operatora. Co więcej - wybierając ofertę Virgin Mobile można swobodnie zmieniać pakiety zgodnie ze swoimi potrzebami, nawet co miesiąc i to bez żadnych konsekwencji, gdyż klienci nie są wiązani żadną umową. Pakiety ofertowane przez Virgin Mobile są bardzo łatwe w aktywacji za pomocą jednego SMS-a, a zawierają zestaw wszystkich usług: minuty, SMS-y oraz transfer danych. Jeśli wybrany pakiet odpowiada użytkownikowi, to nie trzeba pamiętać, żeby aktywować go ponownie - odnowi się on automatycznie w ramach wolnych środków doładowania na jego koncie.

Virgin Mobile proponuje swoim klientom bardzo korzystny pakiet #BEZLIMITU za 29 PLN. Rozmowy i SMS-y są w nim nielimitowane, a dodatkowo do wykorzystania jest 5 GB Internetu.

To najlepsza oferta bez umowy na rynku. Nic dziwnego, że tak wiele osób chce do nas przenieść swój numer. Od styczna dokonało tego ponad 21,5 tysiąca osób. Tym bardziej dokładamy wszelkich starań, aby proces przenoszenia numeru do Virgin Mobile był jak najprostszy i maksymalnie szybki - komentuje Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

Przeniesienie numeru do Virgin Mobile wymaga wykonania zaledwie sześciu prostych kroków, które w większości wykonuje się zdalnie: przez Internet i metodą korespondencyjną.

Krok 1. Jeśli telefon jest na kartę, należy zarejestrować numer u dotychczasowego operatora.
Krok 2. Należy wypełnić wniosek o przeniesienie numeru na stronie www.virginmobile.pl/przenies-numer i potwierdzić go kodem SMS, który zostanie wysłany na przenoszony numer.
Krok 3. W ciągu 24 godzin Virgin Mobile wysyła dokumenty oraz nową kartę SIM.
Krok 4. Podpisane dokumenty oraz skan dowodu osobistego trzeba odesłać do Virgin Mobile w załączonej kopercie zwrotnej (bez konieczności kupowania znaczka!).
Krok 5. Virgin Mobile dzwoni i informuje o dokładnej dacie przeniesienia numeru.
Krok 6. Teraz należy wykonać pierwsze połączenie telefoniczne z nowej karty, aby ją aktywować.
I to wszystko! Teraz można cieszyć się atrakcyjnymi pakietami bez limitu w Virgin Mobile.

Korzyść z przeniesienia numeru do Virgin Mobile jest wiele. Jedną z nich jest również możliwość skorzystania z pakietu #DLAMNIESUPER, który dedykowany jest nowym klientom przenoszącym numer do Virgin Mobile. Pakiet zawiera 10 GB Internetu w prędkości LTE, rozmowy oraz SMS-y do wszystkich bez limitu, a jego cena to jedyne 49 zł, zamiast standardowych 59 zł.

źródło: http://www.telepolis.pl/artykuly/test-przenoszenie-numeru-do-virgin-mobile,3,3,836.html
Powrót