Tańsze połączenia na Ukrainę w Heyah

Od 6 lipca w Heyah na kartę dostępna ponownie oferta na tańsze połączenia z Polski na Ukrainę. Heyah od lat oferuje swoim użytkownikom niskie stawki połączeń na Ukrainę, przez co jest chętnie i często wybieraną ofertą wśród obywateli Ukrainy przebywających w Polsce.

 

 

W ramach usługi Wybrane numery na Ukrainę użytkownicy mogą rozmawiać z 3 wybranymi numerami sieci komórkowej Kyivstar oraz numerami stacjonarnymi za 0,35 zł/min. Koszt usługi to 9 zł na 30 dni.

 

Usługę można aktywować bezpłatnie ekspresowym kodem z podaniem numeru telefonu:
*100*873*00380 i 9-cio cyfrowy numer# Ustawia to tym samym pierwszy wybrany numer w usłudze. Kolejne numery w usłudze są aktywowane osobnymi zgłoszeniami w ten sam sposób. Ustawienie pierwszych 3 numerów w ramach usługi jest bezpłatne. Każda kolejna zmiana wybranego numeru to koszt 1 zł.

 

Usługa jest dostępna dla użytkowników wszystkich taryf Heyah na kartę: Dniówka, Nowa Heyah oraz Taryfa Pakietowa.

 

W ramach promocji Tańsze Połączenia Międzynarodowe, użytkownikom Heyah na kartę beż żadnej aktywacji i dodatkowych opłat oferowane są niskie stawki za połączenia na Ukrainę:

  • 0,55 zł/min z numerami komórkowymi (wszyscy operatorzy)
  • 0,45 zł/min z numerami stacjonarnymi


Wszystkie połączenia na Ukrainę rozliczane są za każde rozpoczęte 60 sekund.źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/tansze-polaczenia-na-ukraine-w-heyah,2,3,33781.htmlPowrót