"Program doładowań w PLAY FRESH"

"Od 3. czerwca w Play Fresh rusza promocja Program Doładowań, w którym w zamian za doładowania można otrzymać dodatkowe minuty i pakiet złotówek.

Doładowania można zbierać zawsze między pierwszym a ostatnim dniem miesiąca kalendarzowego, co oznacza, że mając aktywny Program Doładowań można otrzymać nawet 3 bonusy miesięcznie, przekraczając kolejne progi. Można otrzymać też kilka bonusów jednocześnie, np. gdy użytkownik doładuje konto od razu na sumę 60 zł, otrzyma równocześnie bonus 30 minut do sieci Play i na stacjonarne oraz bonus 30 minut do wszystkich sieci. Doładowanie za 90 zł to suma trzech bonusów 30 minut do sieci PLAY i na stacjonarne, 30 minut do wszystkich sieci w Polsce oraz dodatkowy pakiet złotówek 20 zł. Kolejny bonus można otrzymać dopiero w następnym miesiącu, przy kolejnym doładowaniu kwotą minimum 30 zł.

Aktywacja Programu Doładowań następuje kodem *111*50*1#. Koszt aktywacji to 1zł. Opłata obejmuje okres 3 miesięcy. Po tym czasie Program Doładowań można aktywować ponownie. Dopiero po aktywacji promocji doładowania premiowane będą bonusami. Sumę doładowań można zawsze sprawdzić darmowym kodem *111*50*4#. "

 

Źródło: http://www.telepolis.pl/news.php?id=15038
Powrót