Lebara Mobile rezygnuje z Polski

Lebara Mobile rezygnuje z Polski

Lebara mobile – operator sieci wirtualnej telefonii komórkowej (MVNO), który oferuje usługi połączeń komórkowych typu prepaid (czyli telefon na kartę) z końcem marca 2015 r. przestanie świadczyć usługi w Polsce, poinformował SMS-em, polski oddział Lebara swoich klientów.

- Drogi Kliencie, z dniem 31 marca 2015 Lebara zaprzestaje świadczenia usług typu Prepaid w Polsce.

Z dniem 15 stycznia nasi Klienci przestaną mieć możliwość zasilenia swojego konta oraz zakupu innych produktów Lebara. Zwracamy uwagę, że do dnia 31 marca 2015 mają Państwo możliwość korzystania z wszystkich do tej pory oferowanych usług takich jak rozmowy, dostęp do Internetu i SMS. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zachęcamy do korzystania z naszych usług w innych krajach - głosi komunikat Lebara.

Lebara Mobile nie posiada sieci sprzedaży ani infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce, w której działa od roku. Centrala firmy mieści się w Anglii, a swoje przedstawicielstwa posiada w: Australii, Danii, Francji, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Szwajcarii, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Jej usługi bazują na umowach z innymi sieciami. Cechą charakterystyczną takiego rozwiązania są niskie opłaty za połączenia międzynarodowe. Lebara jest MVNO na sieci Polkomtela, operatora sieci Plus.

Jak informuje BOK Lebara Polska, wykorzystanie wszystkich dostępnych na koncie środków oraz minut promocyjnych możliwe jest do 31.03. 2015 r. Ponadto, poinformowano o możliwości zachowania dotychczasowego numeru telefonu dzięki przeniesieniu go do innego, wybranego przez siebie operatora w terminie do 31.03.2015 r.

Warto przypomnieć, że to już kolejny, po mBank mobile MVNO na sieci Polkomtela (Plus), który ostatnio zakończył swoją działalność.

źródło: Lebara Mobile
Powrót